WinSped®

Modułowe oprogramowanie dla transportu i spedycji

  • Optymalizacja wszystkich procesów transportowych 
  • Bogate portfolio rozwiązań modułowych
  • Integracja z systemami FK i telematyką 
  • Wiodąca pozycja w Europie

Większość procesów związanych z realizacją zleceń w firmach transportowych i spedycjnych można odzwierciedlić przy użyciu WinSped®, systemu wiodącego oferenta oprogramowania do zarządzania transportem TMS. Oprogramowanie logistyczne WinSped® składa się z pojedynczych modułów, które dzięki możliwościom kombinacji oferują naszym klientom, mającym najrozmaitsze wymagania, optymalne wsparcie w procesach transportowych.

Modułowa struktura oprogramowania logistycznego WinSped® pozwala – podobnie jak w systemie zestawowym – na łatwe i tym samym niedrogie wdrożenie systemu w firmie transportowej. Przede wszystkim istnieje możliwość korzystania tylko z potrzebnych modułów oprogramowania. Przykładowo przedsiębiorstwo zarządzające środkami ładunkowymi za pomocą systemu ERP nie musi dodatkowo nabywać modułu w WinSped®.

Zakup i struktura modułów oprogramowania logistycznego zależy od Państwa procesów firmy, które są rozkładane na procesy pojedyncze. Te z kolei stanowią podstawę do zdefiniowania potrzebnych modułów.

Ważne są również interfejsy do zewnętrznych systemów i w coraz większym stopniu zyskują one na znaczeniu jako możliwy potencjał optymalizacji. Na przykład zlecenia mogą wpływać z systemów ERP lub oferenci telematyki mają możliwość bezpośredniego przekazywania statusu i lokalizacji pojazdów w systemie WinSped® .

Państwa inwestycja w oprogramowanie logistyczne WinSped® oznacza: elastyczność i szerokie możliwości integracji, nowoczesną architekturę systemu oraz bezpieczeństwo wieloletniej, efektywnej współpracy pomiędzy producentem a użytkownikiem.

ASP – system stworzony dla Państwa potrzeb

ASP oznacza „Application Service Providing”. Skomplikowana nazwa prostego rozwiązania, które zapewni Państwu wiele korzyści. Za pośrednictwem usługi Web-Client mogą Państwo przez Internet uzyskać dostęp do swojego oprogramowania logistycznego WinSped® lub programu ATLIS z każdego dowolnego komputera na całym świecie. Tym samym możliwa jest również rejestracja i przetwarzanie danych. Programy znajdują się wraz ze wszystkimi potrzebnymi komponentami na serwerach naszego centrum komputerowego, co gwarantuje szybką pracę programów i optymalną wydajność. W każdej chwili mogą Państwo po podaniu hasła uzyskać dostęp do swoich danych, jak gdyby program był zainstalowany bezpośrednio w Państwa miejscu pracy.

Prospekt WinSped®

Download - PDF 1.2mb