Dyspozycja

Klucz do większego zysku

Niezależnie od tego, czy planują Państwo ładunki zbiorowe, ładunki częściowe czy kompletne, oprogramowanie logistycznie WinSped® zoptymalizuje i wspomoże planowanie tras dyspozytorom.

Optymalna wizualizacja

Ilość aktualnych informacji, których potrzebuje dysponent do bezproblemowej i przede wszystkim efektywnej pracy, jest ogromna. Dlatego oprogramowanie WinSped® oferuje szereg komfortowych możliwości przejrzystej prezentacji informacji niezbędnych do realizacji aktualnej dyspozycji. Szczegółowa prezentacja na mapie, wizualizująca wszystkie zaplanowane trasy wraz z poszczególnymi zleceniami i pojazdami, szybko zapewnia dysponentowi konieczny pogląd na sytuację.

Dyspozycja za pomocą drag&drop

Wszystkie prace dyspozycji, zaczynając od zestawienia Bordero i tras za pomocą drag and drop aż po kalkulację, można wykonać za pomocą kilku kliknięć. Posortowany wykaz wszystkich aktualnych zleceń według własnych filtrów ułatwia zestawienie tras. Również funkcje „Kolejne zlecenie dla pojazdu” lub „Pojazd dla zlecenia” wspierają wyszukiwanie prawidłowego zlecenia i umożliwiają dysponentowi szybkie podejmowanie trafnych decyzji. W oprogramowaniu logistycznym WinSped łatwo dostępne są inne dodatkowe informacje, takie jak obrót zlecenia, skalkulowane koszty przy stosowaniu własnych pojazdów, koszty przy przewoźniku, kilometry z mytem i pustym przebiegiem, dane klientów, dane personalne i numery telefonów.

Przestrzeń na aktywne działanie

Dzięki bezpośredniemu połączeniu z systemami telematycznymi  praca w dyspozycji przekształca się z działań, polegających na aktywnej kontroli w bierne kontrolowanie zadań. Zyskany czas i centralny pogląd umożliwiają znaczne zwiększenie wydajności w obszarze organizacji transportów powrotnych, planowania pracy i optymalizacji tras.